Blog

Moravská Chalupa
"Kluci v kleci" a neb "Jak se montuje neon na do gabionu"
Polepy aut
Další skvělá práce našich děvčat. Každý den jedno polepené auto. Tisk s laminací + texty řezanou fólií. Návrh - výroba - lepení. SUPER REKLAMA KTEROU VIDÍ TISÍCE LIDÍ
OC Letmo - Brno
Brno - OC LETMO - moderní interiér. Navrhli jsme, vyrobili a v noci montovali orientační systém. I nápisy na střeše nově svítí.
Auto Pospíšil
Brno, ulice Karlova - AUTO POSPÍŠIL. Firma dostává novou tvář. Proveden relas světelného nápisu na střeše, světelného totemu, nové informační tabule a banner 90 m2.
ARA - Praha
0,5 km NEONOVÝCH TRUBIC. Neon se opět vrací do Prahy. Na paláci ARA, na ulici 28.října září 520 m neonových trubic, 47 vn transformátorů a řídící jednotky na intenzitu záření. Byla to dlouhá práce a svítí
Originální označení toalet - Neon
Originální označení toalet - Neon
Hadog
Brno - Úvoz. "Bistro Fresch Delicious" šlo k zemi a místo něj je " american Hadog burgers & hotdogs" konečně v Brně. Naše firma zde realizovala světelný nápis a polep výloh. Ten burger na výloze vypadá velmi lákavě. Chce to ochutnat!
Caruso
CARUSO PIZZA PASTA - ta nejlepší v Brně. Podíleli jsme se na výrobě světelného nápisu, interiérových tisků, ale i na ochutnávce. D O P O R U Č U J E M E
Praha, Václavské náměstí
Když se záření neonu odráží ve skle, násobí se efekt - Praha, Václavské náměstí
Servis světelných křížů
Servis křížů od firmy PROSPECTA
Polep mravenců na kamiony
Naše děvčata lepila mravence na kamiony, které se nám rozeběhnou do světa.
Turkish KEBAP - Bohunice
Nový stánek s Tureckým Kebabem a pizzou v Bohunicích na tržnici
PPG Brno
3D logo z plexiskla do interiéru
BRATISLAVA - OC AVION
BRATISLAVA - OC AVION nové prostory na občerstvení kde nad hlavami jsou osazeny sítě s neonovými nápisy, které vám přejí DOBROU CHUŤ ve třech světových jazycích. Poznáte v kterých? Návrh - výroba - montáž. Vše pro zákazníka. NEON Burianová s.r.o.
DR. INDY
Nové světelné označení - Brno - Bohunice - Dr. INDY OD NÁVRHU AŽ PO VÝROBU
FN U SV. ANNY V BRNĚ
FNUSA - Fakultní nemocnice U SVATÉ ANNY V BRNĚ. Vjezd u Mendlova náměstí má novou bránu s novým světelným nápisem. Další z realizací naší firmy. Pracujeme i když sněží
La Bouchée
Vyráběli jsme nový neonový nápis v Brně na Jakubském náměstí "La Bouchée"
Flipper
Polep skel fólií - pískované sklo - je decentní, jednoduché a vkusné. Je důležité prostor řádně označit aby pacient věděl kam jít. Brno - poliklinika Lesná
Jsme brněnská firma
Prosvětlili jsme pro radnici města Brna brněnské panorama ve vchodu do radnice.
SLAST
Naše firma se podílela na vytváření světelné prezentace pro novou provozovnu SLAST na Zelném Trhu v Brně pro provozovatele BAR KTERÝ NEEXISTUJE. Při příchodu uvidíte venkovní podsvětlený nápis, vchod osvětluje portál měnící barvy. Ke vchodu Vás naviguje světelná výstrč a pří otevření dveří se zadíváte na neonový nápis "Farec, koktejl, art,. Pozor při sestupu na příkré schody, které Vás dovedou až ke svítícímu barovému pultu.
Museum
Brněnská " MUSEJKA" má nové neonové nápisy. Jsou vyrobeny podle původního vzoru novou technologií.
Kadeřnictví Bohunice
Kadeřnictví v Bohunicích má nové výlohy, které polepila řezanou fólií naše firma.
Hasiči Obřany
HASIČI - BRNO OBŘANY mají nově opravenou budovu. Aby byli lépe vidět, naše firma zde instalovala světelnou výstrč a plastický 3D nápis.
Kino Vyškov
Kino Vyškov má opět novou světelnou reklamu, kterou zajistila a nainstalovala naše firma. Ve dne je písmo bílé a v noci svítí žlutě.
Hasiči města Adamova
HASIČI MĚSTA ADAMOVA mají na budově novou fasádu a nový světelný nápis. Výroba a osazení firma NEON Burianová s.r.o.. Nápis nasvětluje fasádu. Výrazný a přesto decentní.
KWIK SAVER
V Brně v OC Futurum je nově otevřený obchod KWIK SAVER. OUTLET mnoha světových značek. Naše firma zde pracovala na venkovním a vnitřním reklamním označení.
Čilek dětský nábytek
Prodejna ČILEK ROOM v Brně má novou tvář.
Celopolep nového firemního auta
Náš nový a nově polepený Peugeot Boxer jezdí nejen ulicemi Brna, ale i Prahy kde pracujeme.